Bilgi Alın: 0(537) 366 10 80
Menü Kapat

E-Katalog Tasarımı

Türkiye’nin en büyük e-katalog ve dijital katalog hizmet sağlayıcı E-Katalog hazırlama hizmetimiz 2008 yılından bu yana küçük, orta ölçekli ve büyük şirketlere aynı kalite ve titizlikle hizmet vermektedir.

Günümüzde tüm sektörlerde olduğu gibi katalog ve basılı pazarlama materyalleri de yerini elektronik ve dijital pazarlama araçlarına bırakmıştır. E-Katalog, katalog ve broşür maliyetlerinizi çok büyük ölçüde azalttığı gibi aynı zamanda firmanıza prestij sağlamaktadır. Dijital kataloglarınızı dünyanın öbür ucundaki bir müşterinize kolayca bir e-posta ile gönderebilirsiniz.

Fuar, etkinlik, toplantı gibi belli organizasyonlarda hazırlanan e-kataloğu cd ve flash bellek ile dağıtabilirsiniz. Dijital kataloglarımız internet olmadan da çalışır. Tüm ürün veya hizmetlerinizi tek bir CD veya USB bellek içerisine sıkıştırabilirsiniz.

E-Katalog tasarımında en önemli konu kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmasıdır. Dijital katalog tasarımı hazırlanırken logo ve kurumsal kimliğiniz göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Buton renklerinden arka plana kadar tüm katalog öğeleri kurumunuz için özelleştirilir.

Katalog tasarım fiyatları sayfa sayısı gibi kriterlere bağlıdır. Bu yüzden her zaman size özel katalog fiyatları oluşturulur. Almayacağınız hizmete ücret ödemezsiniz. Piyasadaki en uygun fiyat ve kaliteli hizmeti vereceğimizi garanti ediyoruz. Dijital katalog fiyatları için fiyat listemize bakabilirsiniz. Beğenmediğiniz ve kabul etmediğiniz hiçbir tasarım ve hizmet için ücret ödemezsiniz.

Ekatalog.gen.tr online olarak sadece e-katalog ve dijital katalog tasarımı hizmeti vermekteyiz. Basılı katalog tasarım ve baskı gerektiren katalog sayfa tasarımlarınız için özel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ürün katalog tasarımlarınız içinde mutlaka iletişime geçiniz.