Hemen Bilgi Alın: 0537 366 10 80

PDF Katalog Hazırlama

PDF Katalog diğer ismi ile e katalog da denir. PDF katalog hazırlanırken sizden işinizle ilgili tüm doneler alınır. Hakkımızda, ürün kategori ve bilgileri, iletişim bilgileri gibi tüm içerikler alındıktan sonra size özel yapılan çalışma PDF dosyası haline çevirilir. Hazırlanan PDF dosyaları, kendi web sitenize entegre edilerek veya ekatalog.gen.tr üzerinden yayına alınır. Bu şekilde müşterilerinizle çok kolay paylaşabileceğiniz, boyut sorunu olmayan bir dijital kataloğa sahip olmuş olursunuz. PDF katalog hazırlamak ve tasarlatmak için bizimle iletişime geçin.

PDF e katalog hazırlama

PDF Katalog Kullanmanın Yararları

Firmaların kendine belirlemiş oldukları müşteri potansiyelleri bulunur. Bu nedenle bu hedefi yakalamak için farklı reklam yollarını denerler. Firmalar, ürünleri için baskı katalog kitapları hazırlarlar. Fakat bu kitabı hazırlamak çok fazla zaman alır. Ayrıca baskı sonrasında kitap üzerinde herhangi bir düzenleme yapılamaz. Bu nedenle böyle durumlarda çok dikkatli olmak gerekir. Fakat bir kolaylık ve kullanışlılık olan PDF Katalog hazırlama firmaların hedeflerine daha fazla hitap edecek niteliktedir. Çünkü kısa sürede hazırlanıp üzerinde yapılmak istenen düzenlemeler yapıldıktan hemen sonra yayınlanmaya başlar. Kısa sürede çok fazla kişiye ulaşan bu PDF Katalog hazırlamak firmanın ürünlerini tanıtmada başarılı bir reklam aracıdır.

Kimler İçin Uygundur?

Her işletmenin ve firmanın misyon ve vizyonunu yansıtan katalogları bulunur. Kimi zaman sadece kitap halinde olan kataloglar tercih edilirken kimi zaman bazı şirketler çağa ayak uydurma adına farklı dijital kataloglar yaptırmanın peşindeler. Bu kataloglar genellikle internet ortamında hazırlanan ve milyonlarca müşteriye aynı anda sunulan kataloglardır. Bu kataloglara online, bilişim, PDF katalog gibi isimleri vardır. Her firma hazırlatmak istediği özellikte katalog hazırlatabilir. Özellikle günümüz hem teknoloji çağı hem de gelişen rekabet ortamında daha iyi olma ve çok fazla kişiye ulaşmak için kataloglar hazırlanmaya başlamıştır. İster kafeniz, restoranınız, işletmeniz, tatil köyünüz, giyim mağazanız, mobilya dükkânınız ne olursa olsun hepsi için başarılı kataloglar hazırlanabilir.

Hazırlanan PDF Kataloglar Nasıl Görülebilir?

PDF Kataloglar hazırlanırken büyük bir özen ve dikkatle hazırlanmaya çalışılır. Hazırlama işlemleri bittikten sonra katalog üzerinde son düzenlemeler yapıldıktan sonra katalog hemen yayınlanmaya başlar. Günümüzde insanlar sosyal medya hesaplarını etkin bir şekilde kullandıkları için bu hazırlanan kataloglar bu platformlarda paylaşılabilir. Başlıca pdf katalogları paylaşabileceğiniz mecralar; Whatsapp, Google, Facebook, Instagram. Burada paylaşılan kataloglar kısa sürede hedef kişileriniz tarafından incelenir. Ürünlerin burada tanıtılması firmaya büyük bir prestij sağlamanın yanında güvenirlikte katıyor. Ayrıca bu hesaplar ile önemli bir müşteri potansiyeline ulaşılabiliyor. Bu sebeple PDF Kataloglar normal kataloglara nazaran daha aktif ve firma adına büyük kazançlar sağlar.