Hemen Bilgi Alın: 0537 366 10 80

Ürün Kataloğu Hazırlama

Ürün katalog tasarımı yaptırmak istiyor ve bunun için bir servet ödemek istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Ürün katalog tasarımlarınızı uygun maliyetlerle tasarlıyor ve modern çözümler geliştiriyoruz. Excel ve benzeri programlardaki dosyalarınızıda da PDF ve interaktif katalog haline çeviriyoruz. Hazırlanan ürün kataloğunda kategoriler, ürün adı, fotoğrafı ve spesifik özellikleri yer alır. Bu şekilde resimli ürün kataloğu oluşturulmuş olur. Ürün katalog tasarımları tarafımızdan Adobe Photoshop ve kendi tasarım yazılımımız ile entegre bir şekilde hazırlanmaktadır.

Ürün Kataloğu

Ürün Kataloğu Hangi Sektörler İçin Kullanılır?

Firmaların kendine belirlemiş oldukları müşteri potansiyelleri bulunur. Bu nedenle bu hedefi yakalamak için farklı reklam yollarını denerler. Firmalar, ürünleri için baskı katalog kitapları hazırlarlar. Fakat bu kitabı hazırlamak çok fazla zaman alır. Ayrıca baskı sonrasında kitap üzerinde herhangi bir düzenleme yapılamaz. Bu nedenle böyle durumlarda çok dikkatli olmak gerekir. Fakat bir kolaylık ve kullanışlılık olan ürün kataloğu hazırlama firmaların hedeflerine daha fazla hitap edecek niteliktedir. Çünkü kısa sürede hazırlanıp üzerinde yapılmak istenen düzenlemeler yapıldıktan hemen sonra yayınlanmaya başlar. Kısa sürede çok fazla kişiye ulaşan bu pdf katalog hazırlamak firmanın ürünlerini tanıtmada başarılı bir reklam aracıdır.

Ürün Tanıtımı Önemli mi?

Mal ve hizmetlerin üretilmesinin ana amacı insanlara fayda sağlamak ve insanların kullanımına sunmaktır. Bundan dolayı çok fazla emek harcayarak üretilen ürünler kullanıcısına ulaşmadığı takdirde herhangi bir fayda sağlamayacaktır. Bundan dolayı üretilen ürünlerin tam olarak ne işlevi yerine getirdiği, kalitesi, fiyatı gibi özellikler kullanıcıya tam ve eksiksiz olarak aktarılmak zorundadır. Kullanıcılar özelliklerini ve fiyatını öğrendikleri ürünler hakkında tercih yapmaları daha kolay olacaktır. Üretilen ürünlerin hedef kitleye tanıtılması ve hedef kitlenin bu ürüne ilgi duyması için etkili yolların seçilmesi önemlidir.

Kolay Kullanım Ve Erişim İmkânı

Dijital kataloglar herhangi bir program gerektirmeden veya interneti ihtiyaç duymadan kullanılabilmektedir. Flash bellek veya CD aracılığıyla taşınabilmekte ve güncelleme imkânı sayesinde ekonomik ve erişimi daha kolay olmaktadır. Dosya boyutlarının küçük olması indirme kolaylığı sağlayacak ve geniş kitlelerin kullanımına imkân verecektir. Katalog örnekleri arasında moda katalogları, ürün katalogları, fuar katalogları, kozmetik katalogları, hizmet katalogları ve endüstri kataloglar olmak üzere farklı tasarımlarda kataloglar oluşturulabilmektedir. Her ihtiyaca cevap verebilen katalog hazırlama programı firmaların prestijini arttırmada önemli bir yere sahiptir. İnsanlar farklı sosyal medya hesapları üzerinden markaların tanıtımlarını görecek ve markalar hakkında bilgi sahibi olacaklardır. Katalog hazırlama firmalar için büyük öneme sahiptir. Çünkü bu dijital, PDF kataloglar firmaların dış dünyaya açılan kapıları gibidir. Bu sebeple iyi değerlendirmek gerekir. İyi ve başarılı bir tanıtım, firmalara büyük kazançlar sağlar.